رابطه با حیوانات

رابطه با حیوانات

مشکلات دوران کودکی یا درگیری های روانی موجب بروز اختلالاتی در شخصیت افراد می شود که بیشترین آسیب را به جنبه ی جنسی وارد میکند.اختلالات جنسی اعم از مازوخیسم« لذت بردن از رنج کشیدن »، سادیسم «لذت بردن از رنج کشیدن دیگران » ، زوفیلیا « لذت بردن از رابطه جنسی با حیوانات». زوفیلیا (Zoophilia) یک اختلال و انحراف جنسی ست که افراد مبتلا به این اختلال تمایل و گرایش زیادی به برقراری رابطه جنسی با حیوانات دارند.اختلال حیوان خواهی زمانی خطرناک می شود که فرد با وجود رابطه جنسی با انسان بازهم به دنبال ارضای جسمی و روحی با حیوانات است. برقراری رابطه با حیوانات (bestiality) در صورت نداشتن شریک جنسی و فقط برای ارضا شدن ؛ اختلال زوفیلیا محسوب نمی شود اما کاری ناپسندیده است.

ارتباط جنسی با حیوانات دلایل زیادی مانند حس کنجکاوی ،عدم رضایت از رابطه جنسی با شریک خود ، اختلالات سلوک (این اختلال وجود یک الگوی غلط و مداوم از رفتاری است که در آن حقوق دیگران زیرپا گذاشته می شود) و تنوع طلبی دارد.

در همامشاور بخوانید : راه های کنترل شهوت جنسی مردان و زنان

عوارض رابطه با حیوانات

رابطه جنسی با حیوانات از کارهای غیر اخلاقی ست که عوارض جبران ناپذیری را به همراه دارد.بعضی از این عوارض بیماری هایی هستند که از طریق بزاق ، مایع منی یا مایع های واژینال ، مدفوع و ادرار یا خون حیوانات منتقل می شود.

  • هاری : بیماری عفونی و کشنده است که از طریق گاز گرفتن حیوانات وحشی مثل سگ یا حتی حیوانات اهلی مثل گاو یا الاغ به انسان ها بعد از ارتباط منتقل می شود.تب و لرز ، سردرد ، احساس تهوع ، اسهال و شکم درد ، اضطراب و تنگی نفس ، احساس سوزش ، توهم ، تشدید انقباضات عضلانی ،کما و در آخر مرگ از علائم خطرناک این ویروس است.
  • کیست هیداتیک : این انگل از طریق روده به سیستم خون میرسد بعد به کبد و دیگر اعضای بدن انتقال پیدا می کند.این انگل در سگ ، گوسفند و بز، گاو و شتر یافت می شود .
  • آلوده شدن گوشت و محصولات حیوانات اهلی:برقراری رابطه جنسی با حیوانی مثل (گوسفند ، گاو ، مرغ ) توسط مردان موجب آلودگی گوشت و بیماری های غیر قابل درمان می شود .این امر باعث برهم خوردن چرخه طبیعت و مشکلات بزرگی در جامعه می شود.همچنین الاغ ،خوک، سگ و اسب از حیواناتی هستند که زنان به آنها گرایش دارند.
  • انگل و قارچ :این دو با اثرگذاری روی سیستم عصبی موجب بروز مشکلاتی در سلامت بدن می شوند که در آخر به مرگ منجر می شود.
  • مشکلات روانشناختی : برقراری رابطه جنسی مداوم با حیوانات اضطراب ، افسردگی ، احساس گناه و خودکشی را به همراه دارد.

عوارض رابطه با حیوانات

ارتباط جنسی با حیوانات در کشور های مختلف

آمریکا : در سال 1984 تحقیقات نشان داده است که 8 درصد از مردان و 4 درصد از زنان با حیوانات رابطه جنسی داشته اند.

لبنان : براساس قانون این کشور مردان مجاز به رابطه جنسی با حیوانات ماده هستند.

صربستان : در این کشور ارتباط جنسی با حیواناتی مثل غاز ، گاو ، الاغ ، بز ، گربه و سگ به صورت یک صنعت درآمد زا ست که هرساله افراد زیادی از کشور های آلمان ، سوئد ، هلند به این کشور سفر می کنند و قصد آنها فقط برقراری رابطه جنسی با حیوانات است.

دانمارک: دانمارک مانند کشور صربستان درحال تبدیل شدن به پایتخت گردشگری جنسی با حیوانات است . دولت این کشور برای کنترل کردن این وضع ،قانون هایی نوشته است اما شورای اخلاقی این کشور با این قانون مخالفت کرده است.هدف این قانون جلوگیری از آلوده شدن گوشت و پیشگیری از بیماری هایی ست که از حیوان به انسان منتقل داده می شود.

سوئیس : در این کشور رابطه جنسی با اسب بسیار رایج است.در سوئیس افراد زیادی به زوفیلیا دچار هستند.

رابطه جنسی با حیوانات درکشور های مختلف

رابطه ی جنسی در کشور های غربی زیر آزاد است :

ـ وایومینگ

ـ ویرجینیای غربی

ـ ورمونت

ـ تگزاس

ـ مکزیک

ـ نوادا

ـ کنتاکی

ـ هاوایی

درمان گرایش به ارتباط جنسی با حیوانات

سکس تراپی یکی از موثر ترین راه های درمان تمام انحرافات جنسی ، بهبود عملکرد جنسی ، درمان انزال زودرس یا تاخیر در انزال ،عدم اعتماد به نفس در رابطه جنسی ، درمان کاهش میل جنسی در پیری و بیماری یا ناتوانی هاست.

یکی از دلایل دچار شدن به این نوع اختلالات افسردگی ست. برای دوری از انجام دوباره ی این عمل افراد باید بیماری های ریشه ای خود مثل افسردگی را درمان کنند.

مزایای نگهداری از حیوانات

کلام آخر

یکی از مزیت های نگهداری از حیوانات افزایش ارامش و کاهش استرس و اضطراب است. این عمل ریسک ابتلا به مشکلات قلبی عروقی و فشار خون را کاهش می دهد، کاهش کلسترول و افزایش فعالیت های بدنی و تندرستی خواهد شد.کنترل نکردن شهوت یا اختلال خود موجب بروز مشکلات غیرقابل جبرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما