نشانه‌ های مردان متأهل خیانتکار چیست؟

نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار چیست؟

با دنبال کردن چند نشانه، می‌توان از خیانت مرد متأهل پرده برداشت. از نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار، می‌توان به تغییر در رفتار و نحوه لباس پوشیدن اشاره کرد. چنین افرادی برای ترک خانه بهانه تراشی کرده و واکنش‌های وارونه نشان می‌دهند. توصیه می کنیم اعتماد کورکورانه را کنار بگذارید و بدون اینکه بخواهید از شوهرتان در برابر خیانت محافظت کنید، عملکرد و رفتار او را بسنجید و ارزیابی کنید. بهتر است دانش خود را پیرامون این موضوع بالا ببرید. پیمان‌شکنی، می‌تواند بحرانی مشقت بار و دشوار در زندگی مشترک ایجاد کند و بنیان آن را متزلزل و سست کند.

مردان متأهل خیانتکار چه نشانه‌هایی دارند؟

به طور حتم شناخت برخی زنگ خطرها می‌تواند به کشف خیانت کمک کند. امّا نمی‌تواند یک استدلال دقیق و بدون نقص باشد. پس با شناخت این علائم، دید خود را باز کنید، اما تنها به این نشانه ها تکیه نکنید.

1- تغییر رفتار، از نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار

تغییر خلق و خو در مردی که مرتکب پیمان‌شکنی می‌شود، به طور حتم رخ می‌دهد. هرچند که این تغییرات جزئی و کوچک باشد، او را تبدیل به یک انسان دیگر می کند. طوری که اگر عاشق تماشای فوتبال باشد، آن را کنار گذاشته و غرق در گوشی خود می‌شود. یا اینکه در حالی که شخصیت اجتماعی دارد، از حضور در جمع فرار می کند. شما به عنوان همسر او، تمام جزئیات و ظرافت‌های اخلاقی همسرتان را می‌شناسید. طبیعتاً رفتارهای خارج از قاعده در همسرتان، نوعی زنگ خطر برای خیانت است.

2- مرد متأهل خیانتکار و ساختن حریم خصوصی امن!

تغییر رفتار مردان متأهل خیانتکار به گونه‌ای است که به صورت ناگهانی نیاز به خلوت و حریم خصوصی پیدا می کنند. او تصمیم می گیرد تا حریم امنی برای خود ایجاد کند تا احتمال افشای راز خیانت را کم کند. برای مثال، حساب جدید در شبکه‌های اجتماعی باز می‌کند، رمز گوشی و حساب‌های کاربری و حتی کارت عابر بانک خود تغییر می‌دهد. علاوه بر این، سعی می‌کند وسایل شخصی، مثل تلفن همراه و یا لپ تاپ خود را از شما پنهان کند. هر زمان که احساس کردید تمایل به داشتن حریم خصوصی، در همسرتان حالتی افراطی گرفت، مطمئن باشید که یک جای کار می‌لنگد!

نشانه مردان متأهل خیانتکار؛ ساختن حریم خصوصی امن

 

3- تغییرات غیر منتظره در ظاهر

عموم مردان خیانت کار، با ایجاد تغییرات ظاهری در خود، نشانه‌ای بارز از پیمان شکنی خود بر جای می‌گذارند. همسرتان دیگر مثل سابق لباس نمی پوشد، ادکلن‌های گران قیمت و جدید می زند و سعی دارد تیپ جدید خلق کند و جذاب تر به نظر برسد. در یک کلام، بیش از حد به ظاهر خود اهمیت می دهد. پس حتماً یک سرگرمی جدید پیدا کرده است!

توجه داشته باشید که عموم این تغییرات مثبت و سازنده است. اما زمانی که به صورت غیر منتظره رخ دهد و تعجب شما و اطرافیان را بر انگیخته کند، دیگر نمی تواند طبیعی قلمداد شود.

نشانه مرد متاهل خیانتکار؛ تغییرات غیر منتظره در ظاهر

 

4- سرد شدن در روابط جنسی از نشانه‌های مردان متأهل خیانکار

فاصله گرفتن از زندگی مشترک و به خصوص مسائل جنسی، از دیگر زنگ خطرها در رفتار مردان متأهل خیانتکار است. اگر در گذشته روابط جنسی پر شر و شور داشته‌اید، اما اکنون همسرتان رغبتی برای سکس ندارد، موضوع را جدی بگیرید. همچنین اگر رابطه زناشویی‌تان شور و شعف سابق را از دست داده است، لازم است نگاهی عمیق به مسئله داشته باشید.

سرد مزاجی در مردان می‌تواند به شکل ترک کردن معاشقه نیز جلوه کند. عموم زوج‌هایی که روابطی سالم دارند، نشانه‌هایی برای بروز صمیمت خود دارند. اگر این نشانه ها در زندگی شما کمرنگ و یا متوقف شده است، مسلماً همسرتان دل مشغولی دیگری دارد!

سرد شدن در روابط جنسی از نشانه‌های مردان متأهل در حال خیانت

 

5- به اشتباه اسم دیگری را صدا می‌زند

یکی از اشتباهات رایج در میان افراد پیمان‌شکن این است که آنان ناخودآگاه همسرشان را با اسم دیگری خطاب می‌کنند. این علامت شاخص و فاحش، زمانی رخ می دهد که همسرتان نزد شماست، اما فکر او جای دیگری منحرف شده و به فرد دیگری مشغول است.

نشانه های مردان متأهل خیانتکار

 

6- مرد متأهل خیانکار از شما فرار می‌کند!

یکی از واکنش‌های طبیعی مردان خائن، فرار از مسئولیت‌هاست. او شما را به چشم مسئولیت زندگی زناشویی می‌بیند و بر همین اساس سعی می‌کند از رودررویی با شما جلوگیری کند. همسر خائن تصمیم خود را برای انتخاب شریک جنسی گرفته است. از این رو سعی می‌کند در موقعیتی قرار نگیرد که مجبور به رابطه و یا معاشقه با شما شود. بر همین اساس از اینکه با شما در اتاق تنها بماند واهمه دارد و نمی‌تواند مستقیم به چشم هایتان خیره شود.

7- برای ترک خانه بهانه تراشی می‌کند

در اغلب موارد، مردان متأهل خیانتکار سعی می‌کنند بهانه‌ای برای ترک خانه پیدا کنند. در همین راستا، ممکن است یک مشاجره و دعوای ساختگی درست کنند و به این بهانه خانه را ترک کنند. آن ها با یک بهانه واهی و یک ایراد جزئی، زمینه را برای وقت گذارندن با معشوقه جدیدشان فراهم می کنند. امّا پدیده جنگ طلبی در این مردان دلایل دیگری نیز دارد. آن ها با این روش می‌توانند به راحتی فکر همسرشان را از شک و تردید نسبت به پیمان‌شکنی پرت کرده و به رفع ایرادگیری‌هاشان معطوف سازند. مثلاً زمانی که بی دلیل و با حالتی عصبی به بهداشت و نظافت خانه اعتراض می کنند، تلاش دارند که شما مدت زیادی را صرف نظافت خانه کنید و از او غافل شوید.

8- واکنش وارونه نشان می‌دهد

تعجب‌آور است اما برخی مردان متأهل و خیانتکار، عمل خیانت را سخت محکوم می‌کنند. چنین واکنش‌هایی، را واکنش وارونه می‌نامند. این واکنش‌ها در افرادی دیده می‌شود که باور و تصورات خود را طوری بروز می‌دهند که با احساسات و اعمال آن‌ها در تضاد باشد. اگر می بینید که همسرتان با هیجان بسیاری خیانت را محکوم می‌کند، بد نیست بدانید که او در حالت تدافعی قرار دارد و سعی می‌کند تعارض درونی خود را مدیریت می‌کند. واکنش وارونه به فرد خائن کمک می‌کند تا با حس گناه و عذاب وجدان درونی خود نیز کنار بیاید.

9- او شما را متهم به پیمان شکنی می‌کند

تغییر خلق و خو و رفتار مردان متأهل خیانتکار به صورتی است که با اتهامات مختلف به همسرشان، سعی کنند عمل ناپسند خود را پنهان کنند. اگر همسرتان بی‌جهت انگشت اتهام را به سمت شما نشانه رفته، بهتر است شما نیز به وفاداری او شک کنید! اختلاف با همسر بر سر مسائل بی‌ارزش و بهانه گیری‌های بیجا، در صورت طولانی شدن می‌تواند شک برانگیز باشد. شاید اگر او بداند تاوان خیانت چیست، از کارهای خود دست بکشد.

نشانه های مردان متأهل خیانتکار؛ اتهام به خیانت

 

نتیجه گیری

نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار را بررسی کردیم. اما این شما هستید که رفتار و خلقیات همسرتان را مو به مو می‌دانید. پس توصیه می کنیم در کنار تمام این علائم، تغییرات غیر منتظره همسرتان را به طور شخصی و متمایز از دیگران بررسی کنید. رفتارهای غیر طبیعی و خارج از قاعده او، می بایست با دقت بیشتری تحت نظر گرفته شود تا در آینده شما بازنده نباشید. اگر دچار چنین بحرانی شده اید و در این زمینه نیازمند مشورت و راهنمایی هستید، با متخصصان ما در هما مشاور ارتباط برقرار کنید.

همچنین بخوانید: عوامل خیانت در زندگی زناشویی

 

تماس-با-مشاوران-هما

به این مقاله چند ستاره می دهید؟
[امتیاز کل: 1 - امتیاز میانگین: 5]
Summary
نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار چیست؟
Article Name
نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار چیست؟
Description
از نشانه‌های مردان متأهل خیانتکار، می‌توان به تغییر در رفتار و نحوه لباس پوشیدن اشاره کرد. چنین افرادی برای ترک خانه بهانه تراشی کرده و واکنش‌های وارونه نشان می‌دهند.
Author
Publisher Name
هما مشاور
Publisher Logo

2 دیدگاه

 • blank

  مرضیه, 2020-11-02 @ 9:43 ق.ظ پاسخ

  شوهر من بیشتره این نشانه ها رو وقتی خیانت میکرد داشت سردی رفتار دعوا و عصبی بودن همش سرش تو موبایل بود و میل و رابطه جنسی نداشت

  • blank

   سحر کوه فر, 2020-11-04 @ 8:46 ق.ظ پاسخ

   از اینکه تجربه و نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما